November 1, 2016

Rühmad

Rõõmsad Põrkajad

Rühmas osalevad 2-8 aastased poisid ja tüdrukud. Rühma eesmärgiks on esmane treening- ning esinemiskogemus. Treeningud toimuvad kaks korda nädalas (1,5h ja 1h)


Miniklass

Rühmas osalevad juba edasijõudnud väikesed hüppajad vanuses 5-10 aastat, kelle eesmärkiks on esmased võistluskogemused Eesti sisestel võistlustel algajate ja miniklassi vanuseklassides. Treeningud toimuvad kolm korda nädalas (1,5h)


I.V.A

Rühmas treenivad poisid ja tüdrukud vanuses 10-16 aastat. Eesmärkideks on osaleda kõigil Eesti sisestel turniiridel ja tiitlivõistlustel (Lasteklass, Noorteklass ja Juuniorklass) ning saavutanud seal häid tulemusi, osaleda ka rahvusvahelistel turniiridel ning tiitlivõistlustel (Noorte EM, MM). Treeningud toimuvad kolm korda nädalas (2h)


Lasteklass

Rühmas osalevad lapsed vanuses 9-13 aastat. Eesmärkideks on osaleda Eesti sisestel turniiridel ning tiitlivõistlustel (Lasteklass, Algajad, Miniklass). Saavutanud seal häid tulemusi, osaleda ka esimestel rahvusvahelistel turniiridel. Treeningud toimuvad kolm korda nädalas (2h)


Non-Stop

Rühmas osalevad 9.-19. aastased noored, kelle esmasteks eesmärkideks on osaleda Eesti sisestel turniiridel ning tiitlivõistlustel ja saavutanud seal häid tulemusi, osaleda rahvusvahelistel turniiridel ning tiitlivõistlustel (Noorte EM, MM). Treeningud toimuvad kolm korda nädalas (2h)


Harrastajad

Rühm, mis tegutseb vanusepiiranguta ning nende kõige tähtsam eesmärk on iganädalane aktiivne liikumine.


DMT 1

Rühmas treenivad õpilased osalevad treeningul üks kord nädalas (1h 15 min). Eesmärkideks on osaleda kõigil Eesti sisestel turniiridel ja tiitlivõistlustel (Miniklass, Lasteklass, Noorteklass, Juuniorklass).


DMT 2

Rühmas treenivad õpilased osalevad treeningul 2x nädalas (2x 1h 15 min). Eesmärkideks on osaleda kõigil Eesti sisestel turniiridel ja tiitlivõistlustel (Miniklass, Lasteklass, Noorteklass, Juuniorklass) ning osaleda ka rahvusvahelistel turniiridel.


Tantsuline võimlemine

Rühmas osalevad 4-7 aastased tüdrukud. Rühma eesmärgiks on esmane treeningning esinemiskogemus. Treeningud toimuvad kaks korda nädalas (1x1h ja 1x45min).


ÜKE

Üldkehalise ettevalmistuse treening on mõeldud võistlevatele 10.- 19. aastastele lastele ja noortele lisatreeninguna ning ka põhitreeninguna teistele huvilistele. Treening toimub üks kord nädalas (45 min).