November 1, 2016

Rühmad

Rõõmsad Põrkajad

Rühmas osalevad 2-8 aastased poisid ja tüdrukud. Rühma eesmärgiks on esmane treening- ning esinemiskogemus. Treeningud toimuvad kaks korda nädalas (1,5h ja 1h)


Miniklass

Rühmas osalevad juba edasijõudnud väikesed hüppajad vanuses 5-10 aastat, kelle eesmärkiks on esmased võistluskogemused Eesti sisestel võistlustel Laste B vanuseklassides. Treeningud toimuvad kolm korda nädalas (1,5h)


I.V.A

Rühmas treenivad poisid ja tüdrukud vanuses 10-16 aastat. Eesmärkideks on osaleda kõigil Eesti sisestel turniiridel ja tiitlivõistlustel (Laste A, Noored) ning saavutanud seal häid tulemusi, osaleda ka rahvusvahelistel turniiridel ning tiitlivõistlustel (Noorte EM, MM). Treeningud toimuvad kolm korda nädalas (2h)


Lasteklass

Rühmas osalevad lapsed vanuses 9-13 aastat. Eesmärkideks on osaleda Eesti sisestel turniiridel ning tiitlivõistlustel (Laste A, B). Saavutanud seal häid tulemusi, osaleda ka esimestel rahvusvahelistel turniiridel. Treeningud toimuvad kolm korda nädalas (2h)


non-stop

Rühmas osalevad 12-20 aastased noored, kelle esmasteks eesmärkideks on osaleda Eesti sisestel turniiridel ning tiitlivõistlustel ja saavutanud seal häid tulemusi, osaleda rahvusvahelistel turniiridel ning tiitlivõistlustel (Noorte EM, MM). Treeningud toimuvad kolm korda nädalas (2h)


Harrastajad

Rühm, mis tegutseb vanusepiiranguta ning nende kõige tähtsam eesmärk on iganädalane aktiivne liikumine.